Објавени: јан. 11 2022 11:05

Se izdava namesten stan vo Centar na prv kat

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 11 11:05
Прегледи: 18
Реновиран и наместен 4-собен стан со две спални соби, купатило, кујна и детска соба. Спроти пазарчето „Буњаковец“
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации