Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Filip 06 септ. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е целосно наместен, се наоѓа спроти Intermezzo ( Позади радио бран).Има
2 спални соби, дневна соба, кујна, 2 купатила и тераса.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации