Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Бојан 14 јан. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава нов целосно опремен апартман за краток или за подолг престој,кај адвокатска улица.
Цената за месец дена е 250 Евра.
Греење на клима уред .
Опремена кујна.
Дневна со трпезарија
Спална соба
Балкон
Wi-fi
Паркинг место
Постелнина и пешкири
Број на гости 3
Станот е слободен од 1 Февруари.
Бојан
070 366 939
Leaflet
Кон почеток