Објавени: авг. 01 2022 12:58

Se izdava namesten stan vo Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 01 12:58
Прегледи: 541
Mestopolozba: Centar(Skopje)
Adresa: bul.VMRO br.1/7-12, karsi Posta 1 bivsa Agromehanika, vo vlezot kaj Sigal osiguruvanje
Cena: 300 evra (bez trosoci za komunalii i telefon)
Kvadratura: 72 m2
Opis: Namesten stan, so renovirano kupatilo, kujna i novi prozori
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации