Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kapistec sproti Beverli

Се изнајмува од: Снежана 06 јул. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Васил Ѓоргов 29/2-57
Површина: 92 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се издава наместен стан во Капиштец спроти ТЦ Беверли Хилс на 15 кат не е поткровје
Нема посетени огласи
Кон почеток