Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kapistec

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Биљана 08 авг. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава наместен стан во Капиштец од 45 м. кв. Паркинг, wifi, шпорет, фрижидер, машина за перење, комплет посуда.
Биљана
072255212
Leaflet
Кон почеток