Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kapistec

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности Елегант 31 јул. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности Елегант
Izdavame namesten sta do Kapitol 240 ЕУР
Se izdava stan vo nova zgrada nas Aerodrom 250 ЕУР
SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN NAS AERODROM 230 ЕУР
Se izdava luks namesten stan do Nova Zeleznicka 350 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Stanot e so povrsina od 55m2 so edna spalna soba , namesten komplet so parno i so lift vo crvenite zgradi so fasadna cigla sproti zavod za vrabotuvanje.
cena 200evra
Agencija Elegant
078/275-448
Агенција за недвижности Елегант
078/275448
Leaflet
Агенција за недвижности Елегант
Se izdava stan vo Taftalidze 220 ЕУР
IZDAVAME PRAZEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Centar 300 ЕУР
Izdavame namesten sta do Kapitol 240 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации