Објавени: јун. 17 2022 03:31

Se izdava nov namesten stan vo Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 17 03:31
Прегледи: 730
Се издава нов наместен стан во Центар, веднаш до заден влез на Државна болница и до главен влез на МВР. Станот е со целосно нова покуќнина, со една сплана соба, една соба со два кревета, дневна со трпезарија и кујна, големо купатило со бања, дополнително гостинско WC, со неограничен интернет, МАХ ТВ, централно парно греење, тераса. Станот се наоѓа на втори кат. Предност имаат заинтересирани кои ќе склучат договор на подолг период.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации