Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN VO NOVO LISICE

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 18 септ. 12:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR UNIVERZALNA SALA 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 EUR
STAN VO AERODROM 46 000 EUR
SE IZDAVA STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 340 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:E-111401
Се издава двособен стан во Ново Лисиче кај школо Александар Македонски,50м2,на 6 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:300евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата
Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
Кон почеток