Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KAPISTEC

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 20 авг. 13:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1729 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO KARPOS 1 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: P-16028
Се издава трособен стан во Капиштец во близина на Зебра, 75m2, на 4 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:340евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1729 Огласи во продавницата
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
STAN VO CENTAR 76 500 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 250 ЕУР
LUKSUZEN STAN NA VODNO 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации