Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava od 68m2 kaj Pestaloci

Се изнајмува од: Бобан 27 ноем. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
издавам стан, досега не е користен
погоден е за деловен простор
се наоѓа на улица Коста Шахов број 12
во близина на училиштето Песталочи
68м2
Бобан
075433781
Leaflet
Кон почеток