Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prazen dvosoben stan vo Centar

7 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Viktorija Smilevska 20 јун. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Издавам празен ДВОСОБЕН стан во ЦЕНТАР, на ПРВ СПРАТ, погоден Е и за деловен простор, во црвените кули над ЗЕЛЕН ПАЗАР цена: 7000 ден.
конт.тел. 071365160 / 071354918
Viktorija Smilevska
071354918
Leaflet
Кон почеток