Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KOMPLEKS MI DA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 02 мај 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата

KUKA NA VODNO NA PLAC OD 1150 M2 -
NOV CETVOROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO -
TROSOBEN STAN VO AERODROM KAJ JANE SANDANSKI 76 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава празен стан во Комплекс Ми - Да со површина од 60 м2 на 4-ти спрат со лифт.
Станот располага со дневна соба со кујна, спална соба, бања и тераса.
Греење и ладење со фенкојлери.
Поволен е за деловен простор.

Цена: 250 еур месечно

Шифра: ИС 10413
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI SO IMOTEN LIST VO KOZLE -
EKSTRA PLAC GORNO NEREZI 110 ЕУР
NOV PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 4 230 ЕУР
NOVA GARSONJERA VO KOZLE 25 000 ЕУР
Кон почеток