Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PREKRASEN STAN OD 50M2 VO TAFTALIDZE 1

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 19 дек. 15:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

 DNEVNO IZDAVAME VILLA NINA LUXURY APARTMENTS 30 ЕУР
IZDAVAME STAN VO KAPISTEC KAJ ZAVOD ZA VRAB. 400 ЕУР
TIPLERI PERTLOVI 500 МКД
IZDAVAME STAN VO KISELA VODA 15 000 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN OD 50 M2 VO TAFTALIDZE 1. CENA 200 EVRA. VEDNAS VSELIV
KON.TEL 077 577 460 078 412 413
NEW HOUSE REAL ESTATE
077 577 460 078 412 413
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ MAK TABAK 200 ЕУР
Izdavame dupleks stan vo Karpos 2 450 ЕУР
IZDAVAME CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM 0 ЕУР
IZDAVAME RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации