Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prekrasen stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Sonce Nedviznosti 20 дек. 11:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата

Se izdava stan 100m2 vo Kapistec 400 ЕУР
Se izdava stan vo K.Voda 0 ЕУР
Se izdava stan Taftalidze 2spalni 450 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Karpos 1 180 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Sonce izdava kompletno namesten stan vo Centar vo blizina na MVR.Stanot e so povrsina od 85m2 so dve spani , 2 kupatila , golema dnevna na 2kat.Stanot poseduva i garaza.
Cena 500e
Kon tel 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Посетете ја нашата продавница
Dame Gruev No.1-6/9 Прикажи на мапата
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor 90m2 na plostad Centar 1 100 ЕУР
Se izdava stan 45m2 karsi Klinicki centar 300 ЕУР
Se izdava luksuzen stan vo MI DA 650 ЕУР
Se izdava stan 78m2 2 spalni kaj Rampa K Voda 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации