Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prostoren stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Simona 10 јан. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан од 82м2 со две тераси, 3 големи простории,посебна кујна, претсобје, бања и тоалет. Станот е сместен во мала фамилијарна зграда на 3 ката (8 стана), на прв кат, со источна и западна ориентација, а гледа на мала и мирна уличка. Просторот е скоро реновиран и достапен е од 01,02.
За подетални информации, јавете се на приложениот телефонски број.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации