Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN 62m2 NA RUZVELTOVA

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: UNIVERZUM 14 септ. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR AVTOMAKEDONIJA 71m2 1 ЕУР
CENTAR G ZID DOM NA GRADEZNITE 87M2 1 100 ЕУР
KISELA VODA NOVI STANOVI 1 050 ЕУР
CENTAR GTC 120M2 STAN DELOVEN 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava 2,5 soben stan na 5 od 6 kat so parno i lift cena 350 evra sifra 3076/4 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN GRADSKI ZID BLOK BEKO 65M2 1 170 ЕУР
VOLKOVO KUKA 70 i 60M2 EKSTRA CENA 0 ЕУР
AERODROM POZADI TRI BISERI GARSONIERA SO DVOR 1 300 ЕУР
KAPISTEC V GJORGOV 84M2 NOV 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации