Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Blagoja 26 јан. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava namesten stan 70m2 vo centar. Stanot ima dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, detska soba i toalet. Ima dve terasi i se naogja na 3ti sprat. Cenata e 350 evra so moznost za dogovor. Telefon za kontakt : 078/833-839 - Blagoja.
Blagoja
078833839
Leaflet
Кон почеток