Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan 77m2 vo Centar

320 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Trpe Вчера 06:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан 77м2 празен за деловни простории. Прв спрат ул.Борка Талески бр.40
-Центар скопје до трговски Буњаковец.
Има две тараси, две вецинја, две спални, дневна, куња и приватен паркинг.
Тел: 076 527 305
Тел: 078 257 541
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации