Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA STAN DEBAR MAALO

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 16 ноем. 14:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
STAN VO AERODROM 60M2 POZADI TOBAKO 2 1 050 ЕУР
Namesten dvosoben stan vo Debar Maalo kaj DM 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN 66M2 STAN VO KARPOS 3 250 ЕУР
Namesten stan 50m2 so 20m2 terasa kaj Crven Krst 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
STANOT E VO NOVA ZGRADA SE IZDAVA NAMESTEN ODGOVARA ZA MLAD BRACEN PAR , DECKO I DEVOJKA ILI SAMEC. IMA POSEBNO SPALNA SO BRACEN KREVET SE NAOGJA NA TRETI KAT VO ZGRADA SO LIFT IMA GRADSKO PARNO. CENATA E DOGOVORLIVA.
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
  Online
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
TROSOBEN STAN VO CENTAR 69 500 ЕУР
GARSONJERA 33M2 NOVOGRADBA TAF 2 1 130 ЕУР
Nov nevseluvan 66m2 stan vo Taftalidze 1 1 150 ЕУР
ODLICEN 59M2 TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 50 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации