Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN DO SOBRANIE DVOSOBEN

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛИДЕР 29 септ. 13:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛИДЕР

ЛИДЕР

382 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN VO CENTAR DO PLOSTAD 330 ЕУР
MODERNO OPREMENA GARSONJERA 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN LOCIRAN VO CENTAR DO SOBRANIE, RASPOLAGA SO EDNA SPALNA SOBA, DNEVEN PRESTOJ, ZASEBNA KUJNA, BALKON, BANJA!!!
STANOT POSEDUVA 65M2!! CENTRALNO GREEENJE NA VTOR KAT
MESECNA ZAKUPNINA 200EVRA
POVEKJE INF NA 078-267-327
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Посетете ја нашата продавница
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Прикажи на мапата
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР

ЛИДЕР

382 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN AERODROM 220 ЕУР
DVOSOBEN STAN AERODROM 180 ЕУР
KUKA RENOVIRANA VO  HROM 180 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA GLAVNA ULICA NAS HIPODROM 500 ЕУР
Кон почеток