Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN KAJ DRZAVNA BOLNICA

0 МКД

Се изнајмува од: Ангела 05 окт. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава нов наместен двособен стан на 3. кат со лифт во новоградба, со опремени спална, кујна, трпезарија, бања. Станот се наоѓа до Клиничкиот центар, Европскиот Универзитет, центарот на градот.
Ангела
076/330-193
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации