Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan kaj Fontana vo gradski park Debar

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Предраг 21 ноем. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан од 80 квадрати кај Фонтаната во градски парк. Наместен целосно и подготвен за вселување. Кујна, терпезарија, дневна,, спални две, тоалет и купатило. Обезбеден е и паркинг простор независен од наплатните паркиралишта
Предраг
075 200 222
Leaflet
Кон почеток