Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan kaj katolicka crkva

280 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: DEJAN 21 септ. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan kaj Katolicka crkva.Stanot ima 1 banja,2 balkoni,dneven prestoj so kujna i spalna soba.Ima lift vo zgradata.Ne se izdava za stanari koi cuvaat domasni milenici.Preporaclivo e za podolg prestoj.
Apartment available for rent in the Center of Skopje near the Catholic Church. 1 bedroom 1 bath, fully furnished, 2 balconies, elevator in the building. Preferably for long term rental. No smoking and no pets allowed inside the apartment. Deposit required. For English speaking please e-mail me at marija.cv85@hotmail.com
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации