Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN KAJ RAMPA

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 26 јул. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
 SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 270 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS KAJ DRAMSKI 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-21884
Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda vo blizina na Tinex, 59m2 na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija i edna spalna soba. Stanot e kompletno opremen.
Cena: 220evra + mesecni trosoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KAPITOL 1 000 ЕУР
TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA 95 500 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 500 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации