Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN KAJ ZELEZNICKA SO TRI SPALNI

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Катерина Јовановска Вчера 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава 4 собен стан, кај Нова Железничка во кулите на 11 спрат. Станот е реновиран со 3 спални, одвоена кујна, дневна и 2 купатила, климатизиран и комплетно опремен. Греењето е централно и зградата има бесплатен паркинг
Со станот добивате и два точаци за користење.
Изнајмување на долгорочно.
Катерина Јовановска
078449757
Leaflet
Кон почеток