Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan na Vodno

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Risto Naumov 26 јан. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kompletno novo namesten 3 soben stan vo grada pushtena vo upotreba vo 2010 godina, na Vodno. Stanot raspolaga so dve spalni sobi i dneven prostor.
Leaflet
Кон почеток