Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 45m2 vo Debar Maalo

270 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Marina 04 мај 05:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Изнајмувам наместен стан во Дебар маало, 45м2, со една спална, дневна со трпезарија, купатило, тераса. На 2 кат од 4, со лифт.
Сончев и пријатен, на југоисточна страна, идеален за самци или семејство.
Сопствена гаража на приземје со одличен пристап.
Leaflet
Кон почеток