Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN OD 77m2 vo Centar

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Meto 21 авг. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Екстра наместен стан, во непосредна близина на Холандска и Грчка амбасада, на втор кат со лифт, интерфон, ТВ-интернет, тераса,
Leaflet
Кон почеток