Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 78m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Душко Радевски 22 ноем. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава трособен празен стан за канцелариска дејност во мала зграда на 2 спрат на ул. Алберт Ајнштајн бр.4 во Дебар Маало, Скопје. Станот е одна до Градскиот Парк.
Тел 075 697 797 и 070 265 359
Душко Радевски
+389 75 697797
Leaflet
Кон почеток