Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 92m2 vo Centar

Се изнајмува од: Radmila 27 јан. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Mito Hadzivasilev Jasmin
Површина: 92 m2
Локација: Центар, Скопjе
92 м2, две спални , дневна , кујна , трепезарија ,купатило , гостински тоалет,комплетно опремен, тераса со поглед према Рамстор и Водно.
Атрактивна локација во центар, Ул: Мито Хаџивасилев Јасмин (пред трговски центар Рамстор)
Нема посетени огласи
Кон почеток