Објавени: јан. 20 2022 09:16

Se izdava stan pozadi Katolicka crkva

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 20 09:16
Прегледи: 490
Се издава стан/дуплекс на 3/4 кат, со поглед на Водно, исклучиво за девојчиња и непушачи, со лифт, сопствено греење, зграда со 14 стана изградена 2011 година

ЗА ПЛАЌАЊЕ ОДНАПРЕД ЗНАЧИТЕЛЕН ПОПУСТ
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации