Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

270 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: anita Вчера 03:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
pozadi univerzalna , odlicna gradba,Pogoden za semejstvo
anita
 
071 200 109
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации