Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan pozadi Univerzalna

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Тодор Дуков Вчера 12:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е на прв кат со лифт. Располага со 2 спални соби, дневна, трпезарија и кујна. Има сопствено парно и инвертер клима уред како опции за греење.
Тодор Дуков
 
072 552 448
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации