Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan (sprat od kukja) vo Debar maalo 90m

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Frosina 03 окт. 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan (sprat vo kukja) so povrsina od 90m2. raspolaga so dnevna soba so trpezarija i kujna, 2 spalni sobi, kupatilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации