Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ИЗДАВА СТАН СПРОТИ ДРЖАВНА БОЛНИЦА

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Petar 03 окт. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Се издава стан спроти државна болница ,49 м2 на 4 кат со една спална соба со лифт, комплет наместен , со кабловска и интернет
Се издава стан спроти државна болница 40 м2 со една спална соба , комплет наместен на први кат , компет со постелнина и прибор за во кујна цена 200 евра . Се издава стан од 55 м2 со две спални , и стан од 70 м2 со две спални , коплет опременио со постелнина и прибор за во кујна , со кабловска и интернет. Цена 220 евра
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации