Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Adora Flatiron

15 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Dragan Jovanov 23 мај 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava kompletno namesten Stan so edna spalna soba vo Adora Flatiron. Stanot e lux namesten so klima, masina za sadovi, masina za perenje sadovi komplet. Ve molam kontaktirajte me na Viber
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации