Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA GRADSKI PARK

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 18 мај 19:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2984 Огласи во продавницата

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Se izdava dvosoben stan kaj Drzavna bolnica 170 ЕУР
ODLICEN STAN VO KOZLE 0 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec 2 spalni 420 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 3-собен стан во близина на Градски парк со површина од 85м2. Станот е на многу убава локација.
Ев. број 29088
Контакт Антонио 078/339-361
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2984 Огласи во продавницата
Kancelarii vo strog Centar 230 ЕУР
MNOGU POVOLNO STAN VO CENTAR 81 000 ЕУР
Se izdava namesten dvosoben stan vo Kisela Voda 140 ЕУР
Prazna kuka vo Taftalidze 7 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации