Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar 85m2 2 spalni

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 04 фев. 16:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Атлас Недвижности
Stan od 90m2 Centar sproti Ramstor 500 ЕУР
Sprat od kukja priz od 80m2 i dvor 110m2 60 000 ЕУР
Stanovi vo gradba trosobni od 79 i 83m2 Majcin Dom 1 100 ЕУР
Nov stan od 55m2 na prizemje Taftalidze 1 59 000 ЕУР
Sifra 6067 - Se izdava stan vo Centar kaj Univerzalna sala od 85m2 so 2 spalni. Stanot e komplet namesten, so sopstveno parno. Na 1 kat, so garaza, komplet renoviran i opremen. Cenata e so vkluceni mesecni smetki za struja i voda. Cena: 500 evra. tel: 078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk

www.atlasnedviznosti.mk

Атлас Недвижности
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Baraka Taftalige1 od 100m2 so dvor od 380m2 155 000 ЕУР
Nova kuka vo Dracevo od 128m2 i dvorr 239m2 78 000 ЕУР
NOVA KUKA VO SINGELIC OD 240m2 I 420m2 dvor 165 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN OD 120m2 CRNICE 800 ЕУР
Кон почеток