Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar Kapistec

0 МКД

Се изнајмува од: Рашо 27 авг. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Реноворан стан на поткровје, со поглед спрема Водно( во зградата спроти интермецо во капиштец)
Се изнајмува за период од најмалку 6-12 месеци, со депозит од најмалку 3 месечни закупнини.
Цена по договор. Цената ќе биде без вклучени трошоци за одржување и други давачки.
Рашо
071251880
Leaflet
Кон почеток