Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA SKOPJE DO SOBRANIE

240 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Aleksandra 18 апр. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam stan vo strog centar na Skopje do Sobranie ,kompletno namesten so dve spalni sobi.
Aleksandra
071222941
Leaflet
Кон почеток