Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar na Skopje

280 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Љупчо 09 фев. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан во центарот на Скопје, позади ТЦ Буњаковец, комплетно наместен, со кабловска и интернет за станбен или деловен простор.
Љупчо
075823512
Leaflet
Кон почеток