Објавени: фев. 26 2022 09:53

Se izdava stan vo Centar od 107m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 26 09:53
Прегледи: 876
Издавам стан во Центар на бул. Партизански Одреди Буњаковец, Убаво осветлен 107м2, 3 спални со француски лежаи, дневна, трпезарија, кујна, вц, бања, 2 тераси, целосно опремен со мебел , постелини и пешкири, со парно, клима уред, пијано, WI-Fi интернет, машина за перење, сателитска и кабелска тв , лифт,паркинг итн.- ИСКЛУЧИВО за подолг период 1год.итн..
Станот е темелно изчистен и дезинфициран според сите ковид прописи


Барајте на овие броеви

Viber +389( 0)70350664
WhatsApp +389( 0)70350664
тел 078 53 96 53

RENTING SERVICED APARTMENT in the CENTER-DOWNTOWN , VERY BRIGHT, Blvd. Partizanski Odredi at Bunjakovec , 107m2, 3 bedrooms with French king-sized beds, living room, dining room, kitchen, toilet, bathroom, 2 balconies, fully equipped with furniture , sheets and towels, central heating, air conditioning, piano, WI-Fi internet, washing machine, Satellite and Cable TV, elevator,parking etc.. – For longer period ONLY, of min 1 year est....

.
Call on these
Tel.n.00389 78 539653
Viber 00389( 0)70350664
WhatsApp +389( 0)70350664
.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации