Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo centar sproti Katolicka crkva

Се изнајмува од: Тина 20 јун. 09:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan sproti katolicka crkva, na 3ti sprat od vkupno 6st kata, so lift, kompletno i solidno namesten. Stanot raspolaga so dve spalni sobi, dnevna, kujna, kupatilo i dve terasi.
Тина
076435271
Leaflet
Кон почеток