Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 28 јул. 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 300 ЕУР
STAN VO AERODROM 0 МКД
Skromno namesteno stance vo Aerodrom 180 ЕУР
Dvosoben stan vo Kozle 270 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се издана 2-собен наместен стан во Центар во близина на Универзална Сала.
Евидентен Број :21536
Контакт : Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
STAN VO KISELA VODA 46 500 ЕУР
GARSONJERA VO STROG CENTAR 250 ЕУР
Namesten stan kaj Biser 200 ЕУР
Cetvorosoben stan kaj Nova Taftalidze 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации