Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Лазо 21 авг. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам наместен стан на бул Кочо Рацин, во градски ѕид, кула број 8, до Градска болница.
Лазо
075210357
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации