Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: AMARI 07 мар. 16:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата

Stan od 48m2 vo Przino 45 600 EUR
Se izdava stan vo Taftalidje 300 EUR
Stan vo Pripor od 30m2 27 000 EUR
STAN VO PARK DO VARDAR FILM 700 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan vo Sentar od 50 m2 na 3-ti kat namesten so parking mesto pozadi zgrada sproti Soboren Hram.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Посетете ја нашата продавница
SKOPJE Прикажи на мапата
078343707, 078403704, 078443510
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата
Hala vo Avtokomanda 300 000 EUR
Se izdava stan vo Kisela Voda 250 EUR
Stan vo Orman od 170m2 170 000 EUR
Stan vo Pripor od 30m2 27 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации