Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 септ. 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24750
Се издава многу симпатичен стан во тивка уличка во центар, кај драгстор Бети и Холандска Амбасада. Станот е со градско парно греење, со површина од 70м2, со 2 спални соби, 1 купатило, 1 вц, дневна соба со кујна. Се наоѓа на 2 спрат во мала зграда од 4 ката, без лифт. Цена 330 евра/месечно.
Контакт 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24750
Very cute apartment for rent, in quiet street near the Embassy of Netherlands. The apartment has a central city heating, it has 70m2, with 2 bedrooms, 1 toalet, 1 bathroom, living room and kitchen. It is on the 2nd floor / from 4 floors total in low raised building, without elevator. Price 330 euros/month.
Contact 071/271-271
Astoria real estate agency
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/271-271
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2892 Огласи во продавницата
Izdavame prazen stan kaj Soborna 0 MKD
Nov stan vo Centar so edna spalna 0 MKD
KANCELARII VO STROG CENTAR 372m2 0 MKD
Lux House for rent sale in Kozle 1 500 EUR
Кон почеток