Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава - стан во Центар - градски парк

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vlatko 22 окт. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Стабнот е наместен.
Една спална (2 кревета + софа во дневна)
Греење на парно на струја со сопствен тајмер - режим на работа по желба - регулација + клима.
Станот е блиску до Владата на 5 мин од градски парк и плоштад Македонија.
Станот ќе биде слободен од 01 ноември 2020г.
Гледање на станот во сабота.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации