Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава стан во Центар

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Sofija Dzadzeva 06 јун. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан во центарот на Скопје, кај Влада, на улица ,,Коста Веселинов,, бр. 5 (Дебар Маало). Со квадратура од 74 m², 4 соби и 2 тоалета. Поделен на два идентични стана, на 1 кат.
Погоден е за КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР и располага со гаражно место.
Телефон за контакт: 078332401
Sofija Dzadzeva
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации